• Агроінженерія

  • Back

У навчальному відеофільмі «Автомобільні генератори змінного струму» в наочній формі висвітлено будову і роботу автомобільних генераторів змінного струму. Фільм створено для використання в навчальному процесі з дисципліни “Трактори і автомобілі” для підготовки фахівців з спеціальності «Агроінженерія» спеціалізація “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва”

 

«Новітні технології в ремонті двигунів внутрішнього згорання»
Відеофільм містить матеріали щодо новітніх технологій по ремонту та відновленню деталей двигунів внутрішнього згорання. Акцентовано увагу на роль техніка-механіка, як спеціаліста з організації, ремонту двигунів. У відеофільмі демонструється сучасне зарубіжне обладнання, яке використовується під час ремонту двигунів. Відеофільм рекомендовано для студентів технічних спеціальностей вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Тривалість 10 хв.

“Обкатування, регулювання і випробування паливного насоса УТН-5А”
Навчальний відеофільм розглядає порядок обкатування,регулювання і випробування насоса УТН-5 А.
Фільм рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів із спеціальностей “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та “Механізація меліоративних робіт сільського господарства”. Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 16 хв.

“Встановлення паливного насоса на момент подачі палива
на двигуні Д-37Е”
У навчальному відеофільмі висвітлено встановлення паливного насоса на момент подачі палива на двигуні Д-144.Також показано загальну будову даного двигуна. Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час  підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з спеціальності “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 12 хв.

«Машини для внесення мінеральних добрив»
У навчальному відеофільмі висвітлено призначення, загальну будову і роботу
машин для внесення твердих мінеральних добрив. Звернено увагу на особливості конструкції подрібнювача добрив ИСУ-4, кузовного розкидача РУМ-8 та бункерного МВУ-0,5. Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців аграрних вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальностей напрямів підготовки: „Механізація і електрифікація сільського господарства”, „Агрономія”, „Зооінженерія” та під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.
Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівника сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 10 хв.

«Машини для ґрунтозахисної, ресурсозберігаючої технології обробітку ґрунту»
У навчальному відеофільмі висвітлено загальну будову та технологічний процес роботи сільськогосподарських машин для грунтозахисної та ресурсозберігаючої технології обробітку грунту. Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальності напрямів підготовки: „Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та „Виробництво і переробка продукції рослинництва”, під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 20 хв.

«Приготування та роздача кормів за допомогою причіпного кормоцеху ПЗРК-12»
У навчальному відеофільмі висвітлено технологічний процес приготування та роздачі кормів за допомогою причіпного кормоцеху ПЗРК-12. Розглянуто будову та роботу кормоцеху.
Відеофільм призначений для використання у навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації із спеціальностей “Механізація сільського господарства” і “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”. Також може бути корисний фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 10 хв.

“Регулювання клапанів двигунів внутрішнього згорання”
У навчальному відеофільмі висвітлено регулювання клапанів автотракторних двигунів внутрішнього згорання. Також продемонстровано загальну будову газорозподільного механізму двигуна. Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальностей напряму підготовки „Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та під час курсової підготовки водіїв автотранспортних засобів категорій „В, С” і трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 12 хв.

«Рульове керування тракторів і автомобілів»
У навчальному відеофільмі висвітлено призначення, будову і роботу рульового керування тракторів і автомобілів. Продемонстровано основні регулювання та елементи технічного  обслуговування колісних тракторів і автомобілів вітчизняного виробництва.
Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації із спеціальностей : „Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва”, „Виробництво і переробка продукції рослинництва”, „Зооінженерія” та під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.
Тривалість 28 хв.

«Сільськогосподарські машини»  
У навчальному відеофільмі  показано сільськогосподарські машини різних типів та продемонстровано технологічний процес їх роботи. Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальностей напрямів підготовки: „Механізація і електрифікація сільського господарства”, „Агрономія”, „Зооінженерія” та під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.
Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 19 хв.

«Система охолодження двигуна»
У навчальному відеофільмі  висвітлено призначення, будову і роботу системи охолодження двигунів внутрішнього згорання. Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальностей напрямів підготовки: „Механізація і електрифікація сільського господарства”, „Агрономія”, „Зооінженерія” та під час курсової підготовки водіїв автотранспортних засобів категорій „В,С” і трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.
Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 19 хв.

«Технологія збирання зернових культур комбайном “Джон-Дір”»
У навчальному відеофільмі висвітлено загальну будову і роботу комбайна “Джон-Дір”. Продемонстровано технологію збирання зернових культур даним комбайном.
Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальностей напрямів підготовки: “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва”, „Виробництво і переробка продукції рослинництва”, „Зооінженерія” та під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 22 хв.

Вступ у спеціальність
 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»
Висвітлено основи спеціальності, показано історичні засади розвитку рільництва і ключової ролі механізмів. У доступній формі подано основні можливості і перспективи професії техніка-механіка сільськогосподарського виробництва, оглядовий матеріал щодо аспектів підготовки фахівців, деякі операції технології виробництва сільськогосподарських культур, особливості технічного обслуговування та ремонту сучасної техніки.
Рекомендовано для студентів із спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», а також випускників загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ під час проведення профорієнтаційної роботи.
Тривалість 7 хв.

“Рульове керування трактора Т-150К”
У навчальному відеофільмі висвітлено призначення, будову і роботу рульового керування трактора Т-150К. Продемонстровано основні регулювання та елементи технічного обслуговування колісних тракторів  вітчизняного виробництва.
Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації спеціальності напрямів підготовки: „Експлуатація та ремонт машин і обладнання  агропромислового виробництва”, „Виробництво і переробка продукції рослинництва”, „Зооінженерія” та під час курсової підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам  сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 26 хв.

“Встановлення запалювання на автомобілі ВАЗ-2107”
У навчальному відеофільмі висвітлено встановлення запалювання на автомобілі ВАЗ-2107.  Також продемонстровано загальну будову системи запалювання легкового автомобіля.
Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки   ахівців вищих навчальних зак-ладів I-IV рівнів акредитації спеціальностей напряму підготовки: „Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та під час курсової підготовки водіїв автотранспортних засобів категорій „В, С”.
Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 10 хв.

«Встановлення запалювання на двигуні ЗІЛ-130»
У навчальному відеофільмі  висвітлено встановлення запалювання на двигуні ЗІЛ-130. Також продемонстровано загальну будову системи запалювання двигунів внутрішнього згорання.
Відеофільм призначений для використання в навчальному процесі під час підготовки фахівців вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації спеціальностей напряму підготовки: „Механізація і електрифікація сільського господарства” та під час курсової підготовки водіїв автотранспортних засобів категорій „В,С”. Також може бути корисним фермерам та інженерно-технічним працівникам сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
Тривалість 12 хв.

«Загальні правила техніки безпеки під час роботи на
 машинно-тракторних агрегатах»
Навчальний відеофільм відображає небезпеки, які можуть виникати під час формування, регулювання та експлуатації машинно-тракторних агрегатів.
Даний відеофільм повинен сформувати в майбутніх фахівців, правила техніки безпеки під час роботи на тракторах і механізмах. Набуті знання унеможливлять виникнення аварійних ситуацій, пожеж та травмування працівників.
Навчальний відеофільм створено для закріплення знань по темах навчальної дисципліни «Основи охорони праці», зв’язаних з питаннями техніки безпеки під час роботи на сільськогосподарських машинах, тракторах та агрегатах. Він може бути використаний під час навчального процесу в аграрних навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».
Тривалість 16 хв. DVD

“Зерноочисні машини”
В навчальному відеофільмі продемонстровано конструкцію, принцип дії, технологію очищення зерна в пневмосепараторі У1 БПС, сепараторі А1 БЦС–50, зерноочисній машині ОВС–25 і насіннєвоочисній машині СМ– 4. Звертається увага на регулювання роботи зерноочисних машин та їх технічну характеристику. Фільм дає можливість побачити зерноочисне обладнання в умовах виробництва і може бути використаний як засіб візуального супроводу на будь-якому етапі навчального заняття.
Тривалість 20 хв. DVD.

«Зернові сівалки»
У навчальному відеофільмі «Зернові сівалки» розглянуто будову, робочий процес та регулювання сівалок для сівби зернових культур як вітчизняного виробництва, так і деяких зарубіжних фірм.
Навчальний відеофільм може застосовуватись для підготовки фахівців в аграрних професійно-технічних училищах, аграрних ліцеях, аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
Тривалість 30  хв. DVD

«Технологія й організація робіт з виробництва озимої пшениці»
Фільм створено для використання на заняттях з дисципліни «Експлуатація машин та обладнання» для студентів 4-го курсу із спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». В фільмі в наочній формі розкрита технологія виконання робіт з виробництва основної зернової культури України – озимої пшениці.
Фільм може бути використаний як викладачами для демонстрації на заняттях, так і студентами для самопідготовки.
Тривалість 20  хв. DVD

       «Паливні насоси високого тиску рядного типу»
Фільм створено для використання на заняттях з дисципліни «Трактори і автомобілі» для студентів другого і третього курсу спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».
В фільмі в наочній формі розкрито будову і роботу паливних насосів високого тиску рядного типу. Фільм може бути також використаний для самостійної роботи студентів.
Тривалість 22  хв. DVD

«Способи заготівлі кормів»
Навчальний відеофільм розкриває теми, передбачені навчальною програмою, призначений для покращення сприйняття студентами навчального матеріалу розділу 4 «Машини для заготівлі кормів», «Годівля сільськогосподарських кормів», як на заняттях, так і для самостійного вивчення. У відеофільмі показані конкретні приклади способів заготівлі сіна, сінажу, силосу.
Відеофільм відповідає вимогам чинної Програми з дисципліни «Сільськогосподарські машини», «Основи тваринництва», «Машини та обладнання для тваринництва», може використовуватись для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Тривалість 12  хв. DVD

«Технологія і організація робіт з виробництва сої»
Фільм створено для використання на заняттях з дисципліни «Експлуатація машин та обладнання» для студентів 4-го курсу із спеціальності 5.10010201«Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». В фільмі в наочній формі розкрита технологія виконання робіт з виробництва найбільш розповсюдженої в світі бобової культури – сої.
Фільм може бути використаний як викладачами для демонстрації на заняттях, так і студентами для самопідготовки.
Тривалість 15 хв. DVD

«Токарні різці»
Навчальний відеофільм дозволяє студентам ознайомитися з будовою, класифікацією, номенклатурою та геометрією токарних різців, що дає змогу більш якісно виконати лабораторне заняття, а також отримати більш глибокі теоретичні знання та практичні навики за даною тематикою.
Навчальний відеофільм призначений для використання студентами спеціальностей 5.10010201– 5. 10010202 денної та заочної форм навчання.
Тривалість 15 хв. DVD

«Машини для збирання зернових культур»
Навчальний відеофільм розкриває тему «Машини для збирання зернових культур», передбачену навчальною програмою з дисципліни «Іноземна мова/англійська (за професійним спрямуванням)». Фільм дасть можливість ефективніше провести заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал.
Навчальний відеофільм можна використовувати для студентів спеціальності 5.10010201«Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Тривалість 6 хв. DVD

Машини для збирання кукурудзи на зерно

Зерносушарки

Конструктивні схеми елеваторів

«Будова прес-підбирача ПС-1,6Б»
Відеофільм «Будова, робота та регулювання прес-підбирача ПС-1,6Б» має два розділи: «Огляд конструкцій прес-підбирачів» і «Будова прес-підбирача».
Пропонований відеофільм може бути використаний для студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації під час вивчення теми «Будова, робота та регулювання прес-підбирача ПС-1,6Б» із дисципліни «Сільськогосподарські машини».
Тривалість 16 хв.

Будова та робота доїльної установки «Карусель»
Продемонстровано призначення, принцип роботи та будови доїльної установки «Карусель», яка може використовуватись для механізації виробництва молока у великих молочних підприємствах та фермерських господарствах.
Особливої уваги заслуговує принцип роботи доїльної установки «Карусель», на якій доїння корів відбувається на конвеєрі в індивідуальних станках з автоматизованими процесами доїння, збору, обліку та первинної обробки молока.
Крім того, продемонстровано будову основних вузлів і механізмів доїльної установки «Карусель».
Відеофільм розрахований для використання в навчальному процесі зі спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та «Виробництво та переробка продукції тваринництва» в навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.
Тривалість 5 хв.

Домкрати, їх призначення, конструкція та робота

Сільськогосподарські машини та їх використання

(Visited 48 times, 1 visits today)