Загальноосвітні

Відеолекцію  «Кругообіг Нітрогену в біосфері» проводить викладач ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Кривонос А.А.. В лекції розглянуті питання найскладнішого кругообігу в біосфері.

 

Відеолекцію «Неорганічні речовини організмів» проводить викладач ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Кривонос А.А.

 

Демонстраційний дослід з теми: «Окисно-відновні реакції» проводить викладач ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Висогурська Т.І.

 

Навчальний відеофільм “Олександрія- перлина Білоцерківщини”
Фільм доцільно використовувати для реалізації та підвищення якості освітнього процесу. Робота відповідає всім вимогам до навчально- краєзнавчого відеофільму і може бути використана як для виховних заходів, так і як навчальний ілюстраційний матеріал з дисципліни «Історія України».

 

Навчальний відеофільм “Людина і світ. Сім чудес України”
У фільмі охарактеризовано сім історико-культурних пам’яток України: заповідник «Кам`янець», Києво-Печерську Лавру, Софіївку, Софію Київську, Херсонес Таврійський, Хотинську фортецю, острів Хортицю. Може бути використаний у позааудиторній роботі для виховання молоді в контексті громадянської та загальнолюдської культури. Налаштовує глядача подивитись на нашу державу з іншої сторони, згадати що вона прекрасна, що саме тут слід будувати краще майбутнє. Заохочує до складання українських туристичних маршрутів. Передбачає формування національної самосвідомості, формує шанобливе ставлення до історико-культурних пам’яток України.
Краєзнавчі матеріали фільму можна використовувати на заняттях з навчальних дисциплін: «Людина і світ», «Культурологія», «Історія України» для студентів усіх спеціальностей вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.