ПРОПОНУЄМО МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС “ПРО АКТУАЛЬНЕ В МЕТОДИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ: ДУМКИ Й ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ”

Будемо вдячні за поширення в соцмережах!
Follow by Email
Facebook
Twitter
YOUTUBE
INSTAGRAM

У розділі “Електронні посібники та підручники” (підрозділ “Педагогіка”) розміщено демонстраційну версію (активний перший розділ) мультимедійного науково-методичного комплексу «Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів». Для замовлення повної версії надсилайте листи на електронну адресу nmcbook@ukr.net.

Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів : мультимедійний науково-методичний комплекс : авторський колектив / за наук. ред. проф. Т.М. Сорочан. – К., 2017.

У мультимедійному науково-методичному комплексі складні питання методичної діяльності автори-експерти (викладачі, аспіранти, методисти – слухачі курсів підвищення кваліфікації) аналітично викладають у форматі специфічного виду наукової роботи – експертизи. Полілогічна науково-методична взаємодія «запитання – відповідь або відповіді – аргумент – пропозиція – перспектива на майбутнє» дозволяє розширити проблемно-тематичний і комунікативно-прагматичний діапазон професійної комунікації, з урахуванням різних поглядів, підходів і позицій розглянути актуальні для науково-методичної діяльності проблеми, що потребують наукового й суспільного переосмислення, переоцінки, суспільної легітимації.

Комплекс створений за допомогою сучасного програмного забезпечення для розробки електронних освітніх ресурсів і представлений у форматі електронного посібника, який має гіперактивну структуру, за допомогою якої можна швидко перейти у відповідний розділ та віднайти потрібну інформацію з кольоровими графічними зображеннями (рисунками, схемами, таблицями тощо), гіперактивними посиланнями на рекомендовані джерела та інші корисні посилання на всесвітню мережу Internet.

Структура комплексу

  1. Теоретичні відомості:

РОЗДІЛ І. Методична діяльність: виклики, тенденції, акценти.

РОЗДІЛ ІІ. Особистість сучасного методиста: професія навчає вчитися впродовж життя.

РОЗДІЛ ІІІ. Партнерство і взаємодія в методичній діяльності.

РОЗДІЛ ІV. Методичний менеджмент.

РОЗДІЛ V. Новій школі – новий зміст методичної діяльності.

РОЗДІЛ VІ. Технології в професійній діяльності методиста.

РОЗДІЛ VII. Інформація – комунікація – діалог у професійній діяльності методиста.

РОЗДІЛ VІІІ. Учіння і розвиток педагога в освіті дорослих.

РОЗДІЛ ІХ. Із досвіду діяльності методичної служби.

  1. Перелік умовних позначень.
  2. Слово до читачів.
  3. Проспекція від експертів.
  4. Абетка сучасного методиста.
  5. Відомості про авторів.

 

 

0

Напишіть відгук