Органічне овочівництво І частина

Відеолекція «Органічне овочівництво» складається з трьох частин, які розкривають відповідні питання типової програми «Плодоовочівництво» і є складовою онлайн-курсу «Органічне виробництво». Перша частина триває близько 17 хвилин та озвучена особисто автором. Відеолекцію створено з використанням анімації, відеоматеріалів, фото та малюнків. У першій частині висвітлено значення та розвиток органічного виробництва в Україні, розміщення овочів у сівозміні, особливості основного обробітку ґрунту та удобрення, особливості посіву, строки садіння розсади та підготовка розсади до садіння, використовуючи лише біологічні ресурси та не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Її можна використовувати на різних етапах заняття: - як постановку проблеми перед вивченням нового матеріалу; - у поясненні нового матеріалу для демонстрації; - під час закріплення та узагальнення знань. Рекомендовано для студентів та викладачів аграрних закладів вищої освіти зі спеціальності 201 «Агрономія» (за ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та «Промислове квітництво»), відділів координації дорадництва та курсів підвищення кваліфікації.

Органічне овочівництво ІІ частина

Відеолекція «Органічне овочівництво» складається з трьох частин, які розкривають відповідні питання типової програми «Плодоовочівництво» і є складовою онлайн-курсу «Органічне виробництво». Друга частина триває близько 10 хвилин та озвучена особисто автором. Відеолекцію створено з використанням відеоматеріалів, фото та малюнків. У другій частині висвітлено особливості догляду за томатами, капустою, огірками та перцем, використовуючи лише біологічні ресурси та не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Її можна використовувати на різних етапах заняття: - як постановку проблеми перед вивченням нового матеріалу; - у поясненні нового матеріалу для демонстрації; - під час закріплення та узагальнення знань. Рекомендовано для студентів та викладачів аграрних закладів вищої освіти зі спеціальності 201 «Агрономія» (за ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та «Промислове квітництво»), відділів координації дорадництва та курсів підвищення кваліфікації.

Органічне овочівництво ІІІ частина

Відеолекція «Органічне овочівництво» складається з трьох частин, які розкривають відповідні питання типової програми «Плодоовочівництво» і є складовою онлайн-курсу «Органічне виробництво». Третя частина триває близько 10 хвилин. Відеолекцію створено з використанням відеоматеріалів, фото та малюнків. У третій частині висвітлено особливості догляду за часником, цибулею, кропом, морквою та столовим буряком, використовуючи лише біологічні ресурси та не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Її можна використовувати на різних етапах заняття: - як постановку проблеми перед вивченням нового матеріалу; - у поясненні нового матеріалу для демонстрації; - під час закріплення та узагальнення знань. Рекомендовано для студентів та викладачів аграрних закладів вищої освіти зі спеціальності 201 «Агрономія» (за ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та «Промислове квітництво»), відділів координації дорадництва та курсів підвищення кваліфікації.

X