• Виробництво і переробка продукції тваринництва

  • Back

Вступ у спеціальність «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»
Коротко розкрито походження окремих сільськогосподарських тварин, їх годівля, утримання, догляд та використання у виробництві харчових продуктів і сировини для легкої промисловості, стан сучасної підготовки фахівців галузі. Може бути використано для профорієнтаційної роботи.
Тривалість 8 хв. DVD

«Організація роботи племпідприємства»
Навчальний відеофільм рекомендовано для студентів аграрних ВНЗ із спеціальності «Ветеринарна медицина» і «Виробництво та переробка продукції тваринництва» під час вивчення дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин».
Тривалість 9 хв. DVD

«Утримання батьківського стада та вирощування ремонтного молодняку несучих порід курей»
Розкрито способи утримання батьківського стада курей та особливості вирощування ремонтного молодняку несучих порід курей.
Відеофільм можна використовувати під час вивчення дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва» із спеціальності  «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
Тривалість 19 хв. DVD

«Технологія виробництва м’яса бройлерів»
Показано основні цехи з виробництва м’яса бройлерів: батьківського стада, вирощування ремонтного молодняку, інкубації яєць, вирощування бройлерів, забою і обробки тушок. Показано основну систему утримання і вирощування птиці (напільну), а також висвітлені умови годівлі, утримання і вирощування птиці у різні вікові періоди.
Відеофільм може бути використаний під час підготовки фахівців із напрямів «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Ветеринарна медицина».
Тривалість 20 хв. DVD

«Інкубація яєць»
Розкрито питання добору яєць для інкубації, режим інкубації та біологічний контроль під час інкубації яєць. Рекомендовано для студентів аграрних ВНЗ під час вивчення дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва».
Тривалість 13 хв. DVD

«Технологія конярства»
Висвітлено основні породи коней України, їх годівлю, догляд, утримання та використання.
Відеофільм можна використовувати під час вивчення дисципліни «Конярство» із спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
Тривалість 29 хв. DVD

«Страусівництво»
Коротко висвітлено значення страусівництва в народному господарстві та технологію виробництва м’яса страусів, організацію утримання дорослого поголів’я,  інкубацію яєць і вирощування страусят.
Відеофільм може бути використаний під час підготовки фахівців із напряму «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», підприємців.
Тривалість 13хв. DVD

«Технологія кролівництва»
Розкрито питання годівлі та утримання кролів. Рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів під час вивчення дисципліни «Технологія виробництва продукції кролівництва та звірівництва» із спеціальності  «Виробництво та переробка продукції тваринництва».
Тривалість 20хв. DVD

«Технологія вівчарства»
Висвітлено основні породи овець України, їхні характерні особливості, годівлю, догляд, утримання та використання цих тварин, а також значення вівчарства у народному господарстві.
Рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів під час вивчення дисципліни «Вівчарство» із спеціальності  «Виробництво та переробка продукції тваринництва».
Тривалість 19 хв. DVD

«Стриження овець»
Висвітлено увесь виробничий процес стриження овець, а саме загальний вигляд стригального пункту і його обладнання; звичайний спосіб стриження й швидкісний; зважування і класирування рун; пакування і маркування вовни; дезінфекція, купання і випасання стрижених овець.
Рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів під час вивчення дисципліни «Вівчарство» із спеціальності  «Виробництво та переробка продукції тваринництва».
Тривалість 13 хв. DVD

«Біотехніка штучного відтворення рослиноїдних риб»
Розкрито особливості заводського методу розведення рослиноїдних риб.
Фільм рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів.
Тривалість 7 хв. DVD

«Бонітування племінної риби»
Розкрито методи, способи та строки бонітування племінної риби.
Фільм рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів.
Тривалість 6 хв. DVD

«Загальнодержавна система ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби»
Висвітлено основні проблеми щодо ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби в світі і, зокрема, в Україні; запровадження єдиної загальнодержавної ідентифікації та реєстрації тварин в Україні; порядок оформлення документації для реєстрації тварин.
Фільм рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.
Тривалість 15 хв. DVD

«Методи штучного осіменіння корів і телиць»
Рекомендовано для студентів денної і заочної форм навчання під час вивчення дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин», «Штучне осіменіння». Розкрито способи підготовки інструментів до осіменіння тварин, зокрема корів.
Тривалість 19хв. DVD

«Техніка одержання сперми від бугаїв-плідників»
Розкрито питання економічного значення тваринництва, мету штучного відтворення, умови утримання бугаїв-плідників. Детально показано підготовку штучної вагіни до використання, обладнання місця та приміщення для взяття сперми, підготовку биків-плідників та техніку одержання сперми.
Рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів із спеціальностей «Ветеринарна медицина» і «Виробництво та переробка продукції тваринництва» під час вивчення дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин».
Тривалість 10 хв. DVD

«Оцінка якості, розбавлення і зберігання сперми»
Розкрито техніку проведення оцінки якості сперми, показники які при цьому визначаються, способи розбавлення та зберігання її. Рекомендовано для студентів аграрних ВНЗ із спеціальності «Ветеринарна медицина» і «Виробництво та переробка продукції тваринництва» під час вивчення дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин».
Тривалість 10 хв. DVD

«Українська м’ясна порода великої рогатої худоби»
Навчальний відеофільм висвітлює історію виведення української м’ясної породи, її екстер’єрні, адаптаціїні і продуктивні особливості. Називаються основні заводські теми, лінії і родини, провідні племінні заводи, які займаються подальшою роботою з породою, що спрямована на збільшення поголів’я, підвищення плодючості та консолідацію спадковості господарсько-корисних ознак.
Тривалість 7 хв. DVD

“Дослідження молока”
Навчальний відеофільм розкриває тему  з дисципліни “Технологія виробництва молока та яловичини”,  в якому показані способи дослідження молока в лабораторії. Відеофільм можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Тривалість  28 хв. DVD

«Сучасна технологія виробництва молока»
Розкрито технологію виробництва молока, селекційну роботу в скотарстві та технологію вирощування молодняку великої рогатої худоби.
Фільм рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів, підприємців.
Тривалість 15 хв. DVD

«Породи свиней»
Розкрито тему з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства», в якій розглянуто зарубіжні та вітчизняні породи свиней.
Відеофільм рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів, підприємців, фермерів.
Тривалість 10 хв. DVD

«Штучне осіменіння свиней»
Навчальний відеофільм створено для поглиблення знань та набуття вмінь і навичок студентів під час проведення штучного осіменіння свиней, для отримання робітничих професій.
Показано техніку одержання сперми у кнурів, дано її оцінку та розведення, відбір маток в охоті та підготовку їх до осіменіння, інструменти і техніку осіменіння свиноматок.
Тривалість 11 хв. DVD

«Технологія утримання і вирощування свиней на глибокій підстилці»
Навчальний відеофільм розкриває технологію вирощування та відгодівлю, утримання свиней на глибокій підстилці. Відеофільм рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів.
Тривалість 12 хв.  DVD

«Інновації в технології виробництва свинини»
Розкрито технологію відгодівлі свиней за принципом «шведський стіл».
Відеофільм можна використовувати під час вивчення дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства» із спеціальності «Виробництво та переробка продукції тваринництва».
Тривалість 14 хв. DVD

«Технологія проведення опоросів, годівля і утримання підсисних свиноматок та поросят-сисунів у господарствах Німеччини»
Розглянуто досвід німецьких фермерів з годівлі та утримання підсисних свиноматок і поросят-сисунів.Відеофільм рекомендовано для студентів аграрних ВНЗ.
Тривалість 14 хв. DVD

(Visited 29 times, 1 visits today)