• 181 Харчові технології

 • Back
 1. Виробництво сиру «Чедер»
 2. Виробництво сиру кисломолочного на сучасних технологічних лініях
 3. Технологія виробництва селянського масла
 4. Технологія виробництва сухого знежиреного молока
 5. Мікробіологічне дослідження молока та молочних продуктів
 6. Все про цукор
 7. Технологія макаронного виробництва. Виробництво довгих макаронних виробів
 8. Технологічний процес приготування страв з яєць
 9. Виробництво консервів «Зелений горошок»
 10. Технохімічний контроль хлібобулочних виробів
 11. Відбір проб та визначення показників якості пшеничного борошна
 12. Технологічний процес виробництва хлібобулочних виробів з пшеничного борошна
 13. Потоково-механізована лінія виробництва пшеничного подового хліба
 14. Оздоблення тістечок. Приготування білкового крему заварним способом
 15. Потоково-механізована лінія з виробництва бубличних виробів
 16. Зерносушарки і пристрої для активного вентилювання зерна
 17. Обладнання для аналізу зерна
 18. Обладнання для сухої та вологої очистки поверхні зерна
 19. Металеві зерносховища
 20. Перетворення органічних сполук при виробництві хліба
 21. Визначення вмісту сильної кислоти в розчині методом прямого титрування
 22. Організація виробництва в закладах ресторанного господарства
 23. Культура обслуговування споживачів в місцях громадського харчування
 24. Ресторан як заклад сервісного обслуговування споживачів
 25. Визначення вмісту сирого протеїну і сирої клітковини в комбікормі
 26. Виробництво концентрованого яблучного соку
 27. Виробництво натуральних овочевих консервів
 28. Технічне обслуговування компресорів
 29. Технологічна система виробництва варених і напівкопчених ковбас
 30. Приготування напівфабрикатів з яловичини
 31. Виробництво м’ясних продуктів
 32. Напівфабрикати з філе птиці
 33. Переробка сухопутної птиці
 34. Зерносушарки
 35. Технологічний процес виробництва плавленого сиру «Президент»

 

 

 

 

«Технологічний процес приготування страв з яєць»
У відеофільмі продемонстровано технологічний процес приготування і відпуску страв з яєць. Відображено послідовність основних технологічних операцій, звернено увагу на рецептуру та режими приготування страв. Фільм являється візуальним супроводом пояснення викладача при вивченні теми «Страви з яєць».
Тривалість 9 хв. DVD

«Виробництво консервів «Зелений горошок»
У навчальному відеофільмі  представлені технологічні процеси виробництва консервів “Зелений горошок” на комплексно-механізованій лінії.
Навчальний відеофільм виготовлено з метою унаочнення навчального матеріалу з дисциплін спеціального циклу  для студентів спеціальності 5.091712 “Консервування”.
Можна використовувати при викладанні дисциплін: “Обладнання галузі” (розділ 12. Технологічні лінії консервних заводів);  “Теоретичні основи консервування” (розділ 5. Попередня обробка сировини, розділ 6. Фасування, ексаустування і герметизація, розділ 7. Стерилізація і пастеризація консервів); “Технологія консервування” (Розділ 1. Консервування плодів і овочів).
Тривалість 7 хв. DVD

«Технохімічний контроль хлібобулочних виробів»
Навчальний відеофільм повністю розкриває тему «Технохімічний контроль хлібобулочних виробів», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Технохімічний контроль галузі». Застосування відеофільму дасть можливість ефективніше провести навчальне заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал; узагальнити знання з дисципліни, поглибити вивчення методів контролю якості готових хлібобулочних виробів. Рекомендовано для студентів денної та заочної форми навчання зі спеціальності 5.05170104 «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».
Тривалість 10 хв. 40 с. DVD

«Відбір проб та визначення показників якості пшеничного борошна»
Навчальний відеофільм  розкриває методи відбору проб та визначення показників якості  пшеничного борошна. Фільм рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.
Тривалість 25 хв. DVD

«Технологічний процес виробництва хлібобулочних виробів з пшеничного борошна»
У навчальному відеофільмі представлені: асортимент хлібобулочних виробів, загальна технологічна схема виробництва виробів, підготовка сировини до виробництва, схема існуючих способів приготування тіста, технологічний процес виробництва хлібобулочних виробів з пшеничного борошна; це дає можливість ознайомити студентів з сучасним виробництвом, обладнанням і організацією робочих місць на хлібопекарських підприємствах. Навчальний відеофільм дозволяє унаочнити викладання матеріалу з розділу «Технологія хлібопекарських виробів», встановити міжпредметні зв’язки між спецдисциплінами «Промислова санітарія», «Технологічне обладнання галузі», «Загальна технологія», «Біохімія».
Навчальний відеофільм можна використовувати, як наочний посібник при викладанні програмного матеріалу в навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації профільного напрямку, для учнів профтехучилищ, слухачів курсів підвищення кваліфікації, в центрах зайнятості населення для поширення інформації про хлібопекарську галузь, а також під час проведення профорієнтаційної роботи.
Тривалість 9 хв. DVD

«Потоково-механізована лінія виробництва пшеничного подового хліба»
Розкрито тему «Комплексно-механізовані лінії з виробництва хлібобулочних виробів», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Технологія хлібопекарського та макаронного виробництва». Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів із спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».
Тривалість 11 хв. DVD

«Оздоблення тістечок. Приготування білкового крему заварним способом»
Розкрито тему, яка передбачена програмою з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції». Використання фільму дає можливість ефективніше провести заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал.
Можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів, учнів ПТНЗ та слухачів курсів підвищення кваліфікації.
Тривалість 13 хв. DVD

«Потоково-механізована лінія з виробництва бубличних виробів»
Навчальний відеофільм розкриває тему «Комплексно-механізовані лінії з виробництва хлібобулочних виробів», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Технологія хлібопекарського та макаронного виробництва»; тему «Потокові лінії з виробництва хліба» з дисципліни «Технологічне устаткування галузі». Це дає можливість ефективніше провести заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал. Можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів, ПТНЗ.
Тривалість 9 хв. DVD

«Зерносушарки і пристрої для активного вентилювання зерна»

Навчальний відеофільм висвітлює цілий ряд питань по темі, що дає студентам змогу наглядно уявити типи, компоновку, загальну будову, робочий процес та наладку пристроїв для активного вентилювання зерна. Подано зразки сучасної зарубіжної і вітчизняної техніки, яку необхідно освоїти в процесі навчання.
Тривалість 9 хв. DVD

«Обладнання для аналізу зерна»
Розкрито значення виробничо-технологічної лабораторії при оцінці якості хлібопродуктів на ХПП; проаналізовано етапи аналізу зерна: зважування, подрібнення, пророщування насіння, визначення вологості, натури, склоподібності, зольності, плівчатості, кількості і якості клейковини; наглядно продемонстровано будову та порядок експлуатації лабораторного обладнання: технічних ваг, сушильної шафи СЕШ 3М, тістозамішувача ТЛ-1, приладу ІДК-1М, муфельної печі, діафаноскопа ДСЗ-2, лабораторного розсійника РЛ-3М, лущильника ГФД-1М, млинків ЛЗМ, МУЛ, електровологоміра ЦВЗ-3, термостата.
Тривалість 14 хв. DVD

 «Обладнання для сухої та вологої очистки поверхні зерна»
Розкрито  способи очистки поверхні зерна. Рекомендовано студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації із спеціальності «Зберігання і переробка зерна».
Тривалість 14 хв. DVD

«Металеві зерносховища»
Демонструє металеві силоси, сконструйовані відповідно до  міжнародних стандартів тривалого зберігання зерна.
Фільм розповідає про виготовлення, монтаж металевих силосів та операції, які виконуються в них із зерном: завантаження, зберігання,  розвантаження; охолодження зернової маси і низькотемпературні досушування, вентилювання; контроль температури зерна по шарах зернового насипу; знезаражування зерна і дезінсекція конструкції силосу; відбір проб; контроль верхнього максимального рівня зернового насипу; відвантаження із силосу на автомобільний чи залізничний транспорт.
Рекомендовано для студентів аграрних вищих навчальних закладів із напрямів підготовки «Агрономія», «Харчові технології та інженерія», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
Тривалість 28 хв. DVD

«Перетворення органічних сполук при виробництві хліба»
Навчальний відеофільм дозволяє створити чітке уявлення про перетворення ліпідів, вуглеводів і білків, що відбувається при виробництві хліба. Рекомендовано для студентів із спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів», може використовуватись як на заняттях, так і  при самостійному вивченні відповідних тем.
Тривалість 18 хв. DVD

«Визначення вмісту сильної кислоти в розчині методом прямого титрування»
Розкрито методику проведення прямого кислотно-основного титрування і визначення вмісту речовини у розчині. Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів із дисципліни «Аналітична хімія» з напряму «Харчові технології та інженерія».
Тривалість 6 хв. DVD

«Організація виробництва в закладах ресторанного господарства»
Розкрито тему, яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Особливості ресторанного сервісу». Мета – ознайомлення з виробничою структурою приміщень, які безпосередньо беруть участь в процесі приготування напівфабрикатів, та їх подальшою обробкою і реалізацією готових страв через торговельну залу.
Можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів із спеціальності «Виробництво харчової продукції».
Тривалість 10 хв. DVD

«Культура обслуговування споживачів в місцях громадського харчування»
У навчальному відеофільмі показано столовий посуд, його призначення і використання; історію культури сервірування столу до сніданку, обіду, вечері; святкове сервірування; правила та культуру поведінки за столом.
Рекомендовано використовувати для студентів ВНЗ із спеціальності «Виробництво харчової продукції»
Тривалість 23 хв. DVD

«Ресторан як заклад сервісного обслуговування споживачів»
Навчальний відеофільм демонструє види торговельних залів, різноманіття сервіровки столів.
Тривалість 13 хв. DVD

«Визначення вмісту сирого протеїну і сирої клітковини в комбікормі»
Продемонстровано проведення хімічного аналізу комбікормів у виробничій лабораторії. Відображено послідовність станів проведення аналізу  з визначення вмісту протеїну і клітковини, звернено увагу на точність визначення та особливості розрахунків. Дає вичерпну інформацію про визначення вмісту протеїну і клітковини в комбікормі і повністю замінює викладача на етапі викладення нового навчального матеріалу.
Тривалість 14 хв. DVD

«Виробництво концентрованого яблучного соку»
Розкрито технологію виробництва соку. Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів з напряму «Харчові технології та інженерія».
Тривалість 8 хв. DVD

«Виробництво натуральних овочевих консервів»
Висвітлено основні технологічні процеси виробництва натуральних овочевих консервів. Фільм сприяє кращому засвоєнню матеріалу.
Можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів.
Тривалість 13 хв. DVD

«Технічне обслуговування компресорів»
Розкрито правила ремонту компресорів та їх випробування.
Рекомендовано студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок».
Тривалість 17 хв. DVD

«Технологічна система виробництва варених і напівкопчених ковбас»
В навчальному відеофільмі «Технологічна система виробництва варених і напівкопчених ковбас» розглядається як термохімічний спосіб консервування продуктів. В достатній мірі висвітлено всі основні технологічні процеси виробництва ковбас та звернута увага на оцінку якості готової продукції, її зберігання та реалізацію.
Можна використовувати для підготовки фахівців із спеціальності «Зберігання, консервування та переробка м’яса».
Тривалість 12 хв. DVD

«Приготування напівфабрикатів з яловичини»
Розкрито тему, яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Технологія приготування їжі». Це дасть можливість ознайомитись з прийомами приготування напівфабрикатів з яловичини, їх асортиментом, краще засвоїти теоретичний матеріал.
Можна використовувати для студентів аграрних вищих навчальних закладів, для учнів ПТНЗ на теоретичному занятті з теми, з метою закріплення матеріалу або на практичному занятті з метою оволодіння уміннями та навичками щодо приготування напівфабрикатів з яловичини.
Тривалість 10 хв. DVD

«Виробництво м’ясних продуктів»
Показано процес підготовки тварин до забою, забій тварин, розрубка і обвалювання туші. Крім того, висвітлено технологічний процес приготування фаршу та виготовлення ковбасних виробів.
Рекомендовано використовувати при вивченні дисципліни «Технологія галузі» із спеціальності «Зберігання, консервування та переробка м’яса».
Тривалість 13 хв. DVD

«Напівфабрикати з філе птиці»
Розкрито тему, яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції». Цей відеофільм дасть можливість студентам ефективніше засвоїти навчальний матеріал, ознайомитись з прийомами зняття філе з птиці і приготування напівфабрикатів з нього.
Можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів, для учнів ПТНЗ як на теоретичному, так і  на практичному занятті, для самостійного опанування технологічними прийомами із спеціальності «Виробництво харчової продукції».
Тривалість 8 хв. DVD

«Переробка сухопутної птиці»
Навчальний відеофільм розкриває тему «Переробка птиці», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Технологія м’яса і м’ясних продуктів». Це дасть можливість ефективніше провести заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал. Навчальний відеофільм можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, для учнів профтехучилищ та слухачів курсів підвищення акредитації.
Тривалість 17 хв. DVD

Зерносушарки

 

Технологічний процес виробництва плавленого сиру «Президент»

(Visited 101 times, 12 visits today)