• СТВОРЕНО ВІДЕОЛЕКЦІЮ «ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ З ПІДЛІТКАМИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї

  • Back
 by 
Будемо вдячні за поширення в соцмережах!

Щоб ваше вимушене перебування вдома було ефективним, ми намагаємося допомогти в цьому, розміщуючи матеріали для якомога ширшого кола учасників освітнього процесу.

Відеолекція Наталії Сойнової, викладача психолого-педагогічних дисциплін ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради, розміщена у розділі «Відкриті онлайн-курси», онлайн-курс «Соціальна педагогіка», має за мету допомогти студентам, соціальним педагогам і соціальним працівникам розширити знання про впровадження інноваційного підходу в практику соціально-педагогічної діяльності щодо запобігання та протидії насильства в сім’ї. Розглянуто коло теоретичних питань, пов’язаних з соціально-педагогічною підтримкою підлітків у вирішенні власних проблем.
Корисну інформацію щодо використання різноманітних технологій для вирішення актуальних нині проблем одержать практики. Під час перегляду представлених відеоматеріалів надається можливість кожному осмислити і критично проаналізувати запропоновані технології соціальної роботи з підлітками.
Запропонований теоретичний матеріал є необхідним мінімумом інформації для студентів спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота». Працюйте і навчайтесь з задоволенням, а для цього обов’язково будьте здорові!

(Visited 166 times, 1 visits today)

You must be logged in to post a comment.