• Все про людину

  • Back

«Людина в системі органічного світу»
Розкрито тему «Людина в системі органічного світу», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Біологія».  Це дасть можливість ефективніше провести заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал. Навчальний відеофільм  можна використовувати для учнів шкіл та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Тривалість 7 хв.

«Як пов’язані здоров’я і довкілля людини»
Навчальний відеофільм розкриває тему «Як пов’язані здоров’я і довкілля людини», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Етика». Це  дасть  можливість ефективніше  провести заняття та  якісно  засвоїти  навчальний матеріал. Навчальний  відеофільм  можна  використовувати  для учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.
Тривалість 11 хв. DVD

Основні складові здоров’я
Навчальний відеофільм складається із двох частин: «Цінність та неповторність життя людини», «Основні складові здоров’я». Фільм знятий на основі життєвих фактів, переконливо демонструє наслідки недбалого ставлення до власного здоров’я, оточуючих і розкриває основну думку: найбільша цінність у житті – здоров’я і його потрібно берегти.
Навчальний відеофільм може бути використаний під час вивчення таких тем: «Цінність та неповторність життя людини. Здоров’я – наріжна умова розвитку людини», «Основні складові здоров’я. Їх взаємозв’язок і взаємовплив» (5 клас), а також фрагментарно під час вивчення кожної складової здоров’я, як на уроках попереднього засвоєння знань, так і на уроках узагальнення для систематизації та поглиблення знань.
Рекомендовано використовувати для студентів вищих навчальних закладів.

«Опорно-рухова система людини»
Розкрито тему «Опорно-рухова система людини», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Біологія», дає можливість вчителю ефективніше провести заняття, а студентам засвоїти навчальний матеріал.
Тривалість 14 хв.

Сечовидільна система
Навчальний відеофільм розкриває тему «Органи виділення», яка передбачена навчальною програмою з дисципліни «Біологія людини». Це дасть можливість ефективніше провести заняття та якісно засвоїти навчальний матеріал. Навчальний відеофільм можна використовувати для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, для учнів профтехучилищ та шкіл.

(Visited 67 times, 1 visits today)