У ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ РОЗМІЩЕНО ПОСІБНИК НОВОГО ПОКОЛІННЯ “ІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ СОБАК І КОТІВ”

У Медіатеці електронних засобів навчання у загальному доступі розміщено посібник нового покоління «Інфекційні хвороби собак і котів»

Пропонуємо вашій увазі у загальному доступі посібник нового покоління “Інфекційні хвороби собак і котів”, який розміщений у Медіатеці електронних засобів навчання, розділ «Підручники і посібники PDF», 211 «Ветеринарна медицина» або за посиланням https://cutt.ly/GHcqPg0.

Запропонований навчальний посібник максимально наближений до сучасних європейських стандартів навчальної літератури. Він інноваційний за своїм змістом, максимально ілюстрований та містить потрібну інформацію у стислому викладенні.

У структурі посібника три розділи: «Інфекційні хвороби, спільні для собак і котів», «Інфекційні хвороби собак», «Інфекційні хвороби котів».

Наукова інформація розділів про етіологію, патогенез, клінічні ознаки інфекційних захворювань дрібних домашніх тварин, схеми лікувальної тактики формуватимуть клінічне мислення у майбутніх фахівців ветеринарної медицини.

Рекомендований для студентів закладів фахової передвищої освіти зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».

ПРОПОНУЄМО ЧЕРГОВИЙ НОМЕР НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЖУРНАЛУ «ФАХОВА ПЕРЕДВИЩА ОСВІТА» №1,2, 2022

Навчально-методичний журнал «Фахова передвища освіта» ­– єдине в Україні видання для педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти. Протягом двадцяти років журнал залишається консультантом, другом, порадником для тисяч педагогів. Незважаючи ні на що!
Редакційна колегія вітає освітянську спільноту з черговим номером! Ознайомитись із журналом №1,2, 2022 та придбати його можна за посиланням https://cutt.ly/yHtRkRB.
Вартість електронного варіанта 50 гривень.
Розпочато набір статей у №3,2022, який буде підготовлений до першого вересня! Надсилайте матеріали на електронну адресу osvitatk@ukr.net

Дякуємо читачам і дописувачам за співпрацю!

ПРОПОНУЄМО У ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ ПОСІБНИК НОВОГО ПОКОЛІННЯ “ІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ ПТИЦІ”

Пропонуємо вашій увазі у загальному доступі посібник нового покоління “Інфекційні хвороби птиці”, який розміщений у Медіатеці електронних засобів навчання, розділ «Підручники і посібники PDF», 211 «Ветеринарна медицина» або за посиланням  https://cutt.ly/4GSZs9L.

Посібник нового покоління “Інфекційні хвороби птиці” включає інформацію про хвороби птиці. Наведено наукові дані щодо збудників інфекційних хвороб птиці, у розділах з епізоотології хвороб розкрито епізоотологічні дані, вікову сприйнятливість, джерела та резервуар збудників, способи зараження і механізми передачі збудників.

Описано характерні клінічні ознаки та форми їх прояву, викладено найхарактерніші патологоанатомічні зміни, наведено основні сучасні та новітні методи лабораторної діагностики, алгоритм дій лікаря ветеринарної медицини під час виникнення захворювання, засоби профілактики, заходи  боротьби з інфекційними хворобами у птахівництві.

Рекомендований для студентів зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».

НОВИНКА!!! НАВЧАЛЬНИЙ ВІДЕОФІЛЬМ “КЕСАРІВ РОЗТИН У КОРОВИ”

НОВИНКА!!! У загальному доступі у категорії «Навчальні відеофільми», розділ «211 Ветеринарна медицина» або за посиланням https://cutt.ly/6GSXxI9 розміщено навчальний відеофільм “Кесарів розтин у корови”, який демонструє показання до операції, її значення та складові, а саме: фіксацію тварини, знеболювання тканин, етапи оперативного прийому (роз’єднання тканин, виведення та реанімація новонародженого, з’єднання тканин) та післяопераційні заходи, які забезпечують профілактику ускладнень.

 

Відеофільм стане у нагоді усім учасникам освітнього процесу під час підготовки  майбутніх фахівців спеціальності 211 “Ветеринарна медицина”

 

Увага!!! Під час доступу до відеофільму на персональному комп’ютері відеохостинг YouTube попросить увійти у свій акаунт Google, щоб підтвердити вік глядача, адже, як правило, відеофільми зі спеціальності «Ветеринарна медицина» є специфічним контентом (можуть містити хірургічні втручання), не передбаченим для перегляду дітьми.

ПРОПОНУЄМО У ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ ПОСІБНИК НОВОГО ПОКОЛІННЯ “ІІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ КОНЕЙ”

Пропонуємо вашій увазі у загальному доступі посібник нового покоління “Інфекційні хвороби коней”, який розміщений у Медіатеці електронних засобів навчання, розділ «Підручники і посібники PDF», 211 «Ветеринарна медицина» або за посиланням https://cutt.ly/CGSKstg.

 

У навчальному посібнику наведені наукові дані щодо збудників інфекційних хвороб коней, у розділах епізоотології хвороб наведено епізоотологічні дані, вікову сприйнятливість, джерела та резервуар збудників, способи зараження  і механізми передачі збудників. Описані характерні клінічні ознаки та форми їх прояву, викладені найхарактерніші патологоанатомічні зміни, наведені основні сучасні та новітні методи лабораторної діагностики. Детально описаний алгоритм дій лікаря ветеринарної медицини у разі виникнення захворювання, представлені засоби лікування та викладені заходи профілактики інфекційних хвороб певного виду тварин.

 

Призначений для студентів спеціальності 211 “Ветеринарна медицина” та відповідних фахівців.

X