ШАНОВНІ КОЛЕГИ, АВТОРИ ТА ПЕРЕДПЛАТНИКИ! ВИЙШОВ З ДРУКУ У НОВОМУ ФОРМАТІ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЖУРНАЛ «ФАХОВА ПЕРЕДВИЩА ОСВІТА» № 1,2. 2021.

Цей випуск особливий тим, що внутрішній блок надрукований на крейдовому глянцевому папері, у повнокольоровому виконанні, анотації до статей представлені українською та англійською мовами, додаткова корисна інформація до статей згенерована у QR-кодах. 

Цікаве у номері:

  • підсумки всеукраїнського конкурсу «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2021» та «EDUCATIONAL WEBSITE 2020» на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти;
  • інтерв’ю зі Станіславом Ніколаєнком, ректором Національного університету біоресурсів і природокористування України «Завдання фахової освіти, вищої освіти передусім – забезпечити країну фахівцями і справжніми патріотами»;
  • інтерв’ю з Ольгою Гетьою, завідувачкою кабінету Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти «Можливості та перспективи для закладів освіти у сфері міжнародної співпраці»;
  • проблеми організації проведення практик в онлайн-режимі;
  • дуальна система освіти в Швейцарії: особливості та можливості.

НОВИНКА!!! ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК «МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ»

В електронному підручнику висвітлено призначення та класифікацію машин і обладнання різних типів харчових перербних підприємств, основні технологічні вимоги до конструкції обладнання. Описано будову та принцип роботи машин і апаратів, дано їх коротку технічну характеристику, розкрито особливості технологічних ліній переробних підприємств та технічні вимоги до них, наведено методику визначення продуктивності машин і обладнання.

Теоретичні відомості електронного підручника містять інтегровані матеріали для кращого засвоєння технічного матеріалу, а саме: анімації, рисунки, фотографії, таблиці, схеми та відео фрагменти.

У кожній темі наведено контрольні питання з активними гіперпосиланнями на відповідний матеріал теоретичних відомостей, що дає можливість студентам самостійно перевірити рівень засвоєння знань.

Електронний підручник може бути використаний студентами і викладачами закладів при підготовці фахівців зі спеціальності 208 «Агроінженерія» у закладах фахової передвищої освіти.

Електронний підручник доступний для перегляду у Медіатеці електронних засобів навчання, категорія «Електронні підручники і посібники», розділ «208 Агроінженерія».

3 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ У «ЗЕЛЕНІЙ СТУДІЇ» НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО ПРИЙМАВ ПОВАЖНИХ ГОСТЕЙ

3 червня 2021 року у «Зеленій студії» Науково-методичний центр ВФПО приймав поважних гостей, які готують сучасних фахівців для економіки України: Галину Шишкіну, директора ВСП «Бердянський фаховий коледж Таврійського ДАТУ імені Дмитра Моторного», Віктора Терновика, директора Мирогощанського аграрного коледжу, Миколу Таркана, директора Липковатівського аграрного коледжу та Андрія Гетю, заступника керівника проєкту ФАБУ.

Під час дискурсу обговорювалися питання дуальної освіти, баз практики, підготовки фахівців з органічного виробництва, виноробства, роль викладача у освітньому процесі, адже сучасний викладач має бути практиком, а не теоретиком. Зосереджувалися на тому, що потрібно більше уваги приділяти популяризації органічного руху на всіх рівнях системи освіти України.

Мінцифра та E-schools популяризуватимуть проєкт Дія.Цифрова освіта

 

Міністерство цифрової трансформації України та E-schools у межах національного проєкту Дія.Цифрова освіта поширюватимуть інформацію про використання цифрових технологій в освіті, просуватимуть навчальні матеріали з цифрової грамотності для школярів та вчителів, протидії кібербулінгу, відомості про онлайн-сервіси державних послуг.

 

Для цього Мінцифра підписала меморандум із громадською організацією «Розумне місто та екосистема».

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що в планах — спільно інформувати та залучати керівників органів місцевого самоврядування, працівників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, педагогічних працівників до створення сучасного освітнього середовища.

Віцепрезидент з освітніх проєктів громадської організації «Розумне місто та екосистема» Ігор Титаренко зазначив, що потужні кроки з цифровізації всіх напрямків життя нашої держави, які успішно здійснює Міністерство цифрової трансформації, мають ефективно доноситись до великої аудиторії зацікавлених осіб. На сторінках порталу e-schools.info, на якому зареєстровано понад 4000 закладів освіти України, розпочато серію публікацій про розроблені Мінцифрою освітні проєкти та цифрові сервіси, які спрямовані на полегшення життя наших громадян.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

КОЛЕКТИВ ВСП «ХОРОЛЬСЬКИЙ АГРОПРОМИСЛОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ» ПІДГОТУВАВ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЮ ДО 35-РІЧЧЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС.

X