Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». 

У номінації «ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК» кращим визнано електронний посібник «ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЗАЛІЗНИЦЬ І БЕЗПЕКА РУХУ», автор КУЧИНСЬКА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА, ВСП «ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ».

Детальніше»

Шановні колеги! З метою покращення якості навчально-методичного журналу «Фахова передвища освіта» просимо дотримуватись наступних вимог до статей:

З метою покращення якості навчально-методичного журналу «Фахова передвища освіта» просимо дотримуватись наступних вимог до статей:

Детальніше»

ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У МЕДІАТЕЦІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ NMCBOOK.COM.UA РОЗМІЩЕНО ЕЛЕКТРОННІ ПОСІБНИКИ

«ГІДРАВЛІКА, ГІДРО- ТА ПНЕВМОПРИВОДИ». Посібник може бути використаний під час вивчення навчальної дисципліни «Гідравліка, гідро- та пневмоприводи», спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» за ОПП «Експлуатація та

Детальніше»

Шановні викладачі та студентство! У Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти створено  електронний посібник «Геодезія» частина І, який  підготовлено згідно з освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр для здобувачів освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

У посібнику докладно викладено ключові геодезичні концепції, докладно описано основні форми рельєфу і методи їх представлення на планово-картографічних матеріалах. Також наведено конкретні приклади розв’язання різноманітних

Детальніше»

У 2022 році колектив Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти за проєктами науково-педагогічних і педагогічних працівників створив 30 електронних посібників

Незважаючи на складні умови, ми разом продовжуємо роботу зі створення електронних посібників, вдосконалюємо сучасні засоби навчання, опановуємо нові технології та впроваджуємо їх у виробничий процес.

Детальніше»

Для викладачів та студентів спеціальності «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» рекомендуємо електронний посібник «Аналітична хімія»

У посібнику розглянуто основні теоретичні поняття та закони аналітичної хімії, якісного хімічного аналізу й найважливіші методи кількісного (гравіметрія, титриметрія) та фізико-хімічного аналізу. В електронному посібнику

Детальніше»
Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert