ДО ВАШОЇ УВАГИ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ФІНАНСИ»

Фінанси, фінансова система, фінансова політика – ці питання цікавлять багатьох, навіть тих, хто далекий від економіки. До вашої уваги електронний підручник з навчальної дисципліни «Фінанси», де висвітлено питання сутності фінансів, їх функцій та ролі, розглянуто  фінанси господарських суб’єктів і домогосподарств, податки і податкова система, бюджет і бюджетна система, доходи та видатки державного бюджету, місцеві фінанси та державні цільові позабюджетні фонди, державний кредит і державний борг, страхування та страховий ринок, фінансовий ринок та міжнародні фінанси.

Матеріали електронного підручника доповнені інтерактивними завданнями, питаннями контролю для самоперевірки знань, тестовим контролем знань, завданнями для практичних робіт, презентаціями тем, відеофайлами, глосарієм.

Рекомендований для студентів з економічних спеціальностей.

 

Електронний підручник доступний для онлайн-перегляду у Медіатеці електронних засобів навчання за покликанням https://cutt.ly/mI1LquY

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ “ФАХОВА ПЕРЕДВИЩА ОСВІТА” №4, 2021

Для всіх прихильників та дописувачів журналу «Фахова передвища освіта» маємо приємну новину: 

рік розпочався виходом його чергового номера. Як завжди, наші колеги знайдуть у ньому багато цікавої та корисної інформації, зокрема:

  • інтерв’ю з першим заступником Голови Державної служби якості освіти України Олександром Якименком щодо акредитації освітньо-професійних програм у 2022 році;
  • дистанційне навчання в умовах пандемії;
  • неординарні шляхи та методи реалізації освітнього процесу;
  •  екскурс в історію життя та розвитку освітніх закладів-ювілярів та багато іншого. 

Тож, шановні колеги,  у новому році ми будемо раді вітати вас на сторінках нашого журналу в якості авторів  та сподіваємося на плідну співпрацю, яка принесе взаємне задоволення.

 

Демо-версія журналу “Фахова передвища освіта” №4, 2021: https://nmcbook.com.ua/jurnal/ 

 

НАКАЗ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

НАКАЗ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ
ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ № 1340 ВІД 10.12.21

Міністерство освіти і науки України затвердило Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників з розвитку цифрової компетентності, яка розроблена відповідно до сучасних вимог суспільства.

Метою програми є підвищення рівня компетентності слухачів, а також підготовка до подальшої роботи в умовах цифровізації.

Розвиток цифрової, проєктуальної, інформаційної, медійної компетентностей викладачів у Науково-методичному центрі ВФПО проводиться засобами масових відкритих онлайн-курсів (МООК), розміщених на освітній платформі KURSIK.COM.UA, перехід на яку також можна здійснити з Медіатеки електронних засобів навчання NMCBOOK.COM.UA, де міститься календар проведення курсів підвищення кваліфікації та є можливість зареєструватись на навчання.

У Науково-методичному центрі ВФПО також для розвитку цифрової компетентності педагогів створено ютюб-канал СЕО – ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННОЇ ОСВІТИ. Колеги, навчайтесь! Розвивайте свою цифрову компетентність! Проєктуйте та створюйте авторські електронні освітні ресурси, а методична та технічна служби Науково-методичного центру ВФПО завжди готові надати вам допомогу!

 

Наказ Міністерства освіти і науки України про затвердження Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників з розвитку цифрової компетентності № 1340 від 10.12.21 року https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-tipovoyi-programi-pidvishennya-kvalifikaciyi-pedagogichnih-pracivnikiv-z-rozvitku-cifrovoyi-kompetentnosti

ПРЕЗЕНТУЄМО ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА»

Навчайтеся із задоволенням! НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО презентує електронний посібник
«Технологія виробництва і переробки продукції свинарства» (авторський колектив під керівництвом Миколи Повода), призначений для роботи та навчання в онлайн-режимі.
Не баріться, шукайте його за покликанням https://cutt.ly/cTvERez , тому що він дійсно вартий Вашої уваги.И

X