• Ласкаво просимо!

  • Back
 by 

Медіатека електронних засобів навчання – єдиний в Україні освітній ресурс, де у вільному доступі знаходяться електронні та традиційні (підручники і посібники в паперовому вигляді) засоби навчання для викладачів і студентів, розроблені та створені у Науково-методичному центрі «Агроосвіта».

У розділі «Електронні посібники та підручники» можна переглянути демонстраційну версію посібника та скачати повну версію.

Під час роботи з електронним підручником чи посібником дотримуйтеся покрокової інструкції.

Крок 1. Відкрити папку електронного підручника.

Крок 2. Відкрити папку «Зміст».

Крок 3. 2 рази клікнути (натиснути) файлик «Zmist.htm».

Крок 4. Електронний підручник рекомендуємо відкривати в браузері Internet Explorer, UC Browser.

Для користування електронною книгою (розділ «Електронні книги») на комп’ютері чи гаджетах (планшет, електронна книга, смартфон) необхідно установити програму Cool Reader.

Для користування підручником чи навчальним посібником (розділ «Підручники та навчальні посібники ПДФ») на комп’ютері чи гаджетах (планшет, електронна книга, смартфон) необхідно установити програму Acrobat Reader.

У розділі «Навчальне відео і відеолекції» можна скачати навчальні відеофільми та відеолекції, які знаходяться у вільному доступі в інтернеті.

У розділі «Магазин» можна придбати навчальні посібники на паперових носіях, періодичні видання та додатки до них. Для цього необхідно оформити замовлення. При додаванні товару у кошик ви автоматично переходите до оформлення замовлення.

 

 

You must be logged in to post a comment.