• НОВИНКА!!! Пропонуємо електронний навчально-методичний комплекс «ВЕТЕРИНАРНЕ АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ ТА ШТУЧНЕ ОСІМЕНІННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН»

  • Back

 

Пропонуємо електронний навчально-методичний комплекс «ВЕТЕРИНАРНЕ АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ ТА ШТУЧНЕ ОСІМЕНІННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН», з яким можна ознайомитися у категорії «Електронні навчально-методичні комплекси».

До комплексу входять програма (орієнтовна), електронний підручник, посібник нового покоління, інтерактивний робочий зошит, відеолекції “Фізіологія запліднення у тварин”, “Фізіологія родів у тварин”, відеофільми “Діагностика маститів у корів та їх лікування”, “Трансплантація ембріонів”, “Лікування корів при випадінні піхви та матки”, “Організація роботи племпідприємства”, “Техніка одержання сперми від бугаїв-плідників”, “Оцінка якості, розбавлення і зберігання сперми”, “Методи штучного осіменіння корів і телиць”, “Штучне осіменіння свиней”, навчальний посібник “Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських  тварин”, навчальний посібник “Акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин“, підручник “Практичне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин з основами андрології”.

УВАГА! Розпочато прийом попереднього замовлення для формування тиражу на посібник нового покоління «ВЕТЕРИНАРНЕ АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ ТА ШТУЧНЕ ОСІМЕНІННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН» (друкований повнокольоровий, інтерактивний (швидкий доступ через QR-код), обкладинка м’яка, кількість сторінок – 300). Орієнтовна вартість посібника – 350 грн.

 

 

 

Category: Без категорії - Comments: Коментарі Вимкнено до НОВИНКА!!! Пропонуємо електронний навчально-методичний комплекс «ВЕТЕРИНАРНЕ АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ ТА ШТУЧНЕ ОСІМЕНІННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН»