• ПРОПОНУЄМО ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК «ФІЗКОЛОЇДНА ХІМІЯ»

  • Back
 by 
Будемо вдячні за поширення в соцмережах!

Щоб зробити вимушене перебування поза межами основного місця роботи та навчання більш інформаційно насиченим, у розділі «Електронні посібники та підручники», підрозділ «Харчові технології» розміщено електронний посібник «Фізколоїдна хімія». Укладач ‒ Оксана БОЙЧУК, викладач Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ. Призначений для викладачів та студентів коледжів та технікумів спеціальності «Харчові технології».
У навчальному посібнику розглянуто основи фізичної і колоїдної хімії. В кожній темі використовуються інноваційні освітні технології: ментальні карти, хмари слів, скрайб-презентації, віртуальні лабораторії. Для кращого засвоєння теоретичного матеріалу наведені приклади фізико-хімічних явищ, що мають місце в технологічних процесах харчових виробництв та технології приготування їжі. Багато уваги приділяється методам розв’язування розрахункових задач. Для глибшого засвоєння матеріалу створено розділ «Цікаво знати».
Працюйте і навчайтесь з задоволенням, а для цього обов’язково будьте здорові!

(Visited 75 times, 1 visits today)

You must be logged in to post a comment.

krokus

08.04.2020 at 09:06.

Мабуть чудовий посібник, але він розміщений на локальному сервері і доступу до нього немає

    NMCBOOK

    13.04.2020 at 14:53.

    Доброго дня. Якщо Ви зареєструвались в соціальній мережі і підтвердили реєстрацію на електронній пошті то Вам автоматично відкривається досуп до Медіатеки електронних засобів навчання і всіх підручників, які там розміщені. Може бути втрачено зв’язок з сервером, із-за технічних причин, але ми намагаємось це виправляти якнайшвидше.