• У розділі Відкриті онлайн-курси розміщено відеолекцію «Соціалізація та соціальна адаптація»

  • Back
 by 
Будемо вдячні за поширення в соцмережах!

В сьогоднішніх умовах назва відеолекції звучить більш ніж актуально. Хоча, на нашу думку, через деякий час ми всі будемо дуже раді нарешті «соціально адаптуватися». Жарти жартами, але ця тема дуже серйозна і завжди на часі.

Відеолекція Наталії Сойнової, викладача психолого-педагогічних дисциплін ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради, розміщена у розділі «Відкриті онлайн-курси», онлайн-курс «Соціальна педагогіка», має за мету допомогти студентам, соціальним педагогам і соціальним працівникам розширити знання про соціалізацію особистості та її тісний взаємозв’язок із соціальною адаптацією. Розглянуто коло теоретичних питань, пов’язаних зі створенням сприятливих умов для соціального становлення особистості. Корисну інформацію одержать практики щодо впливу різноманітних факторів соціалізації та форм соціальної адаптації на процес становлення особистості.
Запропонований теоретичний матеріал є необхідним мінімумом інформації для студентів спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота».
Працюйте і навчайтесь з задоволенням, а для цього обов’язково будьте здорові!

(Visited 67 times, 1 visits today)

You must be logged in to post a comment.