• Старшокласників запрошуємо на безкоштовні консультації з психологом щодо вибору професії

  • Back
 by 
Будемо вдячні за поширення в соцмережах!

Цілком ймовірно, що епідемія коронавірусу спричинить зміщення строків вступної кампанії 2020 року. Поміж тим це зовсім не означає, що ми маємо байдуже ставитись до свого майбутнього. Адже карантин скінчиться, а попереду усе життя. Тому вже зараз учням старших класів варто подумати про вибір професії.

Як відомо, на професійну реалізацію впливає характер, здібності, темперамент чи навіть захоплення людини. Не даремно ж говорять, що варто лише зробити хобі своєю професією і тобі ніколи в житті не доведеться працювати. Та чи завжди нам легко визначитися зі своїми уподобаннями, а тим паче з особливостями характеру? Мабуть, ні. Однак на допомогу приходять сучасні методики психології, які дозволяють краще зрозуміти себе, дізнатися, що підходить саме нам.

Такими методиками професійно володіє практичний психолог Сумського НАУ Людмила Михайленко. І вона запрошує всіх старшокласників та майбутніх абітурієнтів отримати безкоштовну онлайн-консультацію з вибору професії. Для того, щоб отримати таку консультацію варто звернутися до психолога за телефоном 0 95 018 4416 та призначити зручний час для відеозв’язку. Сеанс передбачає проходження спеціального тесту та бесіду.

(Visited 38 times, 1 visits today)

You must be logged in to post a comment.