• ЯК ПРАЦЮВАТИ ВІДДАЛЕНО

  • Back
 by 
Будемо вдячні за поширення в соцмережах!

​​Коронавірус змусив усіх нас повністю змінити стиль життя. Зокрема, перейти на віддалений режим роботи. Тому ми зібрали для вас поради, як працювати вдома і при цьому залишатися продуктивним, не перепрацьовувати, залишатися на зв’язку з командою і підтримувати одне одного.

Не судіть себе строго. Робота з дому може бути великим викликом. Ви можете відчути самотність, ізольованість, напруження, розчарування. Все нормально. Будь-який перехід вимагає часу, щоб звикнути, тому намагайтеся не бути суворим до себе.

🔶 Робіть заплановані перерви. Спробуйте встановити будильник, щоб вставати і робити розминку щогодини, ходіть по квартирі, спілкуючись по телефону, перейдіть до окремої зони (подалі від комп’ютера) щоб пообідати.

🔶 Захистить свій час. Встановіть певні години, коли ви знаходитесь “в офісі” і спілкуйтеся з колегами, інший час – повністю ваш, і присвячений повсякденним справам та спілкуванню із родиною.

🔶 Відокремте свою робочу зону. Домовтесь з членами сім’ї чи сусідами по кімнаті про години, в які ви працюєте з дому, та про основні правила, яких необхідно дотримуватись в ці години.

🔶 Увімкніть білий шум. Це дійсно допомагає зменшити відволікання шуму навколо вашої робочої зони. Зараз існує багато мобільних додатків, які можна безкоштовно завантажити на комп’ютер чи телефон.

🔶 Приділіть увагу власному комфорту. Облаштуйте своє робоче місце так, щоб вам було зручно — використовуйте зручний стілець та стіл, оберіть місце із достатньою кількістю природнього освітлення, провітрюйте приміщення, де працюєте.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА. АДМІН

(Visited 157 times, 1 visits today)

You must be logged in to post a comment.