• Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах діджиталізації суспільства»

  • Back

 

Шановні колеги! Відповідно до Плану проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі МОН на 2020 рік 11 листопада п.р. у Науково-методичному центрі ВФПО (м. Київ, вул. Смілянська,11) в режимі онлайн відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах діджиталізації суспільства».

На конференції пропонується обмінятися досвідом та обговорити використання цифрових технологій в умовах світової пандемії COVID-19; створення і розвиток платформ для цифрової освіти; розробку електронних засобів навчання: електронних підручників та посібників, відкритих онлайн-курсів, інтерактивних підручників та робочих зошитів; організацію роботи бібліотеки в умовах пандемії; освіту дорослого населення в умовах діджиталізації суспільства; розвиток цифрової, проєктувальної, інформаційної та медійної компетентностей педагогів.

Реєстрація та умови участі за посиланням:  https://nmc-vfpo.com/mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-informaczijno-resursne-zabezpechennya-osvitnogo-proczesu-v-umovah-didzhytalizacziyi-suspilstva/

 

Учасники конференції отримають сертифікати.

Category: Без категорії - Comments: Коментарі Вимкнено до Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах діджиталізації суспільства»