ГРАФІК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІВ
Вебінар «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога. Розвиваємо цифрову та проєктувальну компетентності».
9 січня, 12.00
Ознайомлення педагогічної спільноти з ТОП-15 кращих робіт Всеукраїнського конкурсу серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». Підвищуємо кваліфікацію на платформі масових відкритих онлайн-курсів kursik.com.ua
Сертифікат 2 години.
Масовий відкритий онлайн-курс «Проєктування електронних освітніх ресурсів» 10–12 січня, 14 годин
7 відеолекцій
Ознайомлення з процесами діджиталізації суспільства та освіти, зокрема: створення електронних підручників і посібників, масових відкритих онлайн-курсів та відеолекцій, інтерактивних підручників і робочих зошитів
Масовий відкритий онлайн-курс «Базова цифрова грамотність педагога» 15–19 січня, 30 годин
13 відеолекцій
Методичні матеріали
Опанування основами комп’ютерної та інформаційної грамотності, комунікації та взаємодії у цифровому суспільстві.
Масовий відкритий онлайн-курс «Проєктування та створення електронних підручників і посібників» 29 січня–2 лютого, 30 годин
10 відеолекцій
Методичні матеріали
Розвиток цифрової, проєктувальної, інформаційної та медійної компетентностей педагогів
Масовий відкритий онлайн-курс «Проєктування та створення масових відкритих онлайн-курсів» 5–9 лютого, 30 годин
11 відеолекцій.
Методичні матеріали.
Проєктування, створення сценарних планів та відеолекцій та впровадження в освітній процес масових відкритих онлайн-курсів (МООС).
Масовий відкритий онлайн-курс «Робота з GOOGLE-СЕРВІСАМИ» 19-23 лютого, 30 годин
8 відеолекцій.
Методичні матеріали.
Викладачі, пройшовши цей курс, зможуть створити та користуватися своїм аккаунтом, особистою електронною поштою, приймати і відправляти листи, документи, відео тощо, користуватися Google-диском, створювати Google-презентації, Google-анімації, Google-форми, Google-сайт.
Масовий відкритий онлайн-курс «Створюємо «підручник мрії» – підручник нового покоління» 26 лютого–1 березня, 30 годин
9 відеолекцій.
Методичні матеріали.
Розвиток компетентності щодо створення рукописів підручників нового покоління та опанування комплексом програм для верстки сучасних інтерактивних підручників.
Перелік компетентностей, що вдосконалюються/набуваються: психолого-педагогічна (теоретичні знання з дисципліни, практичні уміння, критичне мислення), методична (здатність створити рукопис авторського сучасного підручника чи посібника, цифрова (використання сучасних технологій, комп’ютерних програм для верстки посібників та підручників.
Вдосконалюється: компетентність педагогічного партнерства.