• OPEN-STUDIO З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД СУБ’ЄКТІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ: ОГЛЯД КЕЙСІВ АДАПТАЦІЇ І КЕЙСІВ ШВИДКИХ РЕАКЦІЙ» у рамках дванадцятої міжнародної виставки «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

  • Back
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!! УВАГА!!!!!!
13 жовтня 2020 року з 11.00 по 12.00 в рамках дванадцятої міжнародної виставки «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ» запрошуємо приєднатися до команди Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти та наших тематичних партнерів і взяти участь у відкритому мережевому просторі.
OPENSTUDIO З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ
«ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД СУБ’ЄКТІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ: ОГЛЯД КЕЙСІВ АДАПТАЦІЇ І КЕЙСІВ ШВИДКИХ РЕАКЦІЙ».    
        
Питання, що обговорюватимуться:
Ø модернізація змісту, форм, моделей професійного розвитку педагогічних працівників в умовах соціокультурних викликів;
Ø освітній і науковий супровід досягнення сталого розвитку національної економіки за умов пандемії COVID-19);
Ø психолого-педагогічні умови підвищення стресостійкості педагогічних працівників у реаліях пандемії;
Ø застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантинних заходів;
Ø основні напрями розвитку інклюзивної освіти в умовах пандемії;
Ø інформаційно-технічний супровід суб’єктів освітнього процесу в умовах пандемії: досвід Білоруського державного аграрного технічного університету.
13.10.2020 р., 11:00
Платформа: «Профосвіта» (режим доступу: profosvita.org)
Код доступу: ім’я учасника  

Category: Без категорії - Comments: Коментарі Вимкнено до OPEN-STUDIO З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД СУБ’ЄКТІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ: ОГЛЯД КЕЙСІВ АДАПТАЦІЇ І КЕЙСІВ ШВИДКИХ РЕАКЦІЙ» у рамках дванадцятої міжнародної виставки «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»