Меню Закрити

Інтенсивний онлайн-курс UCAB “АГРОІНЖЕНЕРІЯ”

Відеозйомки проводилися на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки

Лекція 1. Трактори

Призначення, класифікація, конструкційна будова, основні вузли, приклади технічних рішень. Лектор: Віталій Каплюк, «New Holland Agriculture»

Лекція 2. Техніка для основного обробітку ґрунту

Машини для традиційного полицевого та безполицевого обробітку та для консервувальних технологій. Плуги, дисколапові агрегати, чізелі, дискові борони. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна»

Лекція 3. Техніка для вторинного обробітку ґрунту

Стерньові культиватори, лапові та дискові конструкції. Передпосівні комбіновані агрегати та шлейфи. Міжрядні культиватори. Активні горизонтальні та вертикальні ґрунтофрези. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна»

Лекція 4. Техніка для вертикального обробітку ґрунту

Техніка для вертикального обробітку, стріп-тілл та ноу-тілл. Призначення, технологічні аспекти, різновиди техніки, рекомендації з вибору та застосування. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна»

Лекція 5. Сівалки зернові

Сівалки механічні та пневматичні, в підготовлений ґрунт, за мінімальними та нульовими технологіями. Комбінації. Одночасне внесення добрив. Основні вузли, включно з сошниками. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна»

Лекція 6. Сівалки однонасінневого точного висіву

Вимоги до якісного посіву. Побудова та головні елементи конструкцій. Сучасні тенденції. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна»

Лекція 7. Розкидачі та розподілювачі міндобрив

Дискові розкидачі, конструкція, основні вузли. Способи поліпшення рівномірності внесення добрив, елементи точного землеробства. Пристрої для підживлення рослин. Лектор: Дядинюк Олексій, ДП «Амазоне-Україна»

Лекція 8. Обприскувачі

Технологічні аспекти. Причіпні та самохідні обприскувачі, конструктивна побудова, основні елементи. Застосування з перемінною нормою внесення пестицидів. Лектор: Дядинюк Олексій, ДП «Амазоне-Україна»

Лекція 9. Зернозбиральні комбайни

Комбайни та жатки. Призначення. Класифікація. Зернові та кормозбиральні. Основи конструкцій, основні вузли. Жатки. Критерії оцінки якісної роботи. Лектор: Олександр Суханов, «New Holland Agriculture»