Меню Закрити

Відеокурс Штучне осіменіння сільськогосподарських тварин

Упровадження компетентнісного підходу в освітній процес закладів фахової передвищої освіти неможливе без використання інноваційних технологій. У відеолекціях поєднано різноманітні інноваційні технології, методи та засоби, що є досить актуальними у процесі формування професійної культури майбутніх фахівців.
Відеолекції створено як засіб, що сприяє реалізації цілісної системи навчання, оскільки вони відповідають чинній типовій програмі «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин» (рекомендовано Науково-методичною радою Науково-методичного центру «Агроосвіта» (протокол від 23 березня 2017 р. № 3).
Відеолекції можуть вирішувати такі завдання:
• виконувати функцію підручників за їх відсутності або якщо вони не відповідають сучасним запитам студентів;
• стимулювати засвоєння та закріплення знань;
• формувати у студентів творчий підхід до виконання поставлених завдань за допомогою нестандартних задач;
• розвивати креативне мислення студентів;
• формувати та розвивати психологічну спрямованість на самопізнання та розуміння його значення в професійній діяльності фахового молодшого бакалавра з ветеринарної медицини.
Відеокурс «Штучне осіменіння сільськогосподарських тварин» складається із одинадцяти відеолекцій, орієнтованих на поліпшення процесу штучного осіменіння самок сільськогосподарських тварин. А саме: чітке розуміння анатомії і фізіології статевої системи, методи одержання, розрідження, зберігання та транспортування сперми плідників, способи штучного осіменіння самок сільськогосподарських тварин і прийоми підвищення їх заплідненості та організація роботи племінних підприємств і пунктів штучного осіменіння.

Рекомендуємо до перегляду усім бажаючим отримати знання дистанційно будь-де, будь-коли. Відеокурс розрахований на студентів та випускників, які бажають вдосконалити свої знання та навички, а також на абітурієнтів, які зможуть дізнатися про те, що їх чекає під час навчання в закладі освіти, та практикуючих фахівців ветеринарної медицини.

Особливості анатомії і фізіології статевої системи самців

Раціональне утримання, використання і особливості годівлі племінних плідників

Фізіологічні основи та методи одержання сперми від плідників

Фізіологія і біохімія сперми

Методи оцінки якості сперми

Технологія розрідження, зберігання та транспортування сперми

Техніка штучного осіменіння самок і способи підвищення заплідненості

Способи осіменіння корів і телиць

Штучне осіменіння овець, кіз, свиней, кобил, кролиць.Особливості осіменіння самок птиці

Організація роботи племпідприємств, плем’обєднань і пунктів штучного осіменіння сільськогосподарських тварин