Меню Закрити
47 переглядів

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ № 1340 ВІД 10.12.21

Міністерство освіти і науки України затвердило Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників з розвитку цифрової компетентності, яка розроблена відповідно до сучасних вимог суспільства.

Метою програми є підвищення рівня компетентності слухачів, а також підготовка до подальшої роботи в умовах цифровізації.

Розвиток цифрової, проєктуальної, інформаційної, медійної компетентностей викладачів у Науково-методичному центрі ВФПО проводиться засобами масових відкритих онлайн-курсів (МООК), розміщених на освітній платформі KURSIK.COM.UA, перехід на яку також можна здійснити з Медіатеки електронних засобів навчання NMCBOOK.COM.UA, де міститься календар проведення курсів підвищення кваліфікації та є можливість зареєструватись на навчання.

У Науково-методичному центрі ВФПО також для розвитку цифрової компетентності педагогів створено ютюб-канал СЕО – ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННОЇ ОСВІТИ. Колеги, навчайтесь! Розвивайте свою цифрову компетентність! Проєктуйте та створюйте авторські електронні освітні ресурси, а методична та технічна служби Науково-методичного центру ВФПО завжди готові надати вам допомогу!

 

Наказ Міністерства освіти і науки України про затвердження Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників з розвитку цифрової компетентності № 1340 від 10.12.21 року https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-tipovoyi-programi-pidvishennya-kvalifikaciyi-pedagogichnih-pracivnikiv-z-rozvitku-cifrovoyi-kompetentnosti

Залишити відповідь