Меню Закрити
42 переглядів

У МЕДІАТЕЦІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ У ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ РОЗМІЩЕНО ПОСІБНИК НОВОГО ПОКОЛІННЯ “ВІРУСНІ ХВОРОБИ СВИНЕЙ”

Пропонуємо вашій увазі у загальному доступі посібник нового покоління “Вірусні хвороби свиней”, який розміщений у Медіатеці електронних засобів навчання, розділ «Підручники і посібники PDF», 211 «Ветеринарна медицина» або за посиланням https://cutt.ly/nF2uNr0. 
Запропонований навчальний посібник містить інформацію про основні вірусні хвороби свиней, викладену за єдиною схемою.

У посібнику наведені наукові дані щодо збудників основних вірозів свиней, у розділах з епізоотологічних даних хвороб наведено епізоотологічні показники, особливості вікової сприйнятливості, основних джерел і резервуарів збудників, способи зараження і механізми передачі вірусів у свинарстві. Описані характерні клінічні ознаки вірусних хвороб свиней та форми їх прояву, викладені найхарактерніші патологоанатомічні зміни, наведені основні сучасні та новітні методи лабораторної діагностики.

Детально описаний алгоритм дій лікаря ветеринарної медицини у разі виникнення захворювання на підставі чинних нормативних документів, викладені заходи боротьби та профілактики вірусних хвороб свиней. Підручник добре ілюстрований малюнками.

Рекомендований для студентів закладів фахової передвищої освіти зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».


Залишити відповідь