Меню Закрити
72 переглядів

ОЧІКУЙТЕ НЕЗАБАРОМ У МЕДІАТЕЦІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

Очікуйте незабаром у Медіатеці електронних засобів навчання нові електронні підручники

Шановні колеги та студентство! Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти продовжує роботу зі створення електронних засобів навчання, значення яких в організації освітнього процесу в надзвичайних умовах вкрай важливе.

Електронний освітній ресурс  «Медіатека електронних засобів навчання»  nmcbook.com.ua пропонує освітянській спільноті біля ста електронних підручників і посібників.

Їх структура складається з текстової інформації, рисунків, фотоматеріалів, схем і таблиць, гіф-анімацій, відеоматеріалів, презентацій, конспектів лекцій, розрахункових матеріалів, словників чи глосаріїв, тестів.

Незабаром очікуйте електронний підручник «Обстеження та оцінка стану здоров’я людини» зі спеціальності «Медсестринство»; електронний посібник «Professional english»,  посібник з англійської мови за професійним спрямуванням для студентів спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Будівництво та експлуатація будівель та споруд», «Архітектура та містобудування», «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр», «Будівництво та цивільна інженерія», «Опорядження будівель та будівельний дизайн».

Освітяни  потребують сучасних засобів навчання,  тому ми запрошуємо педагогів долучатись до роботи зі створення електронних підручників і посібників як самостійно, так і у співпраці з НМЦ ВФ

Залишити відповідь