Меню Закрити
514 переглядів

Шановні колеги!Повідомляємо про вихід чергового номеру журналу “Фахова передвища освіта” №1, 2024!

У цьому номері ви знайдете матеріали, що відображають сучасні тенденції та виклики у сфері освіти. Ось лише декілька з них: 📘 “Оптимізація освітнього процесу в умовах воєнного стану” – автор, Алла Кузьменко, директор Лубенського медичного фахового коледжу, приділила увагу проблемам в галузі освіти під час воєнного стану, ділиться досвідом організації освітнього процес у цей час, також у статті розглядаються освітні тенденції, на які слід звернути увагу просто зараз.

📘 “Філософія техніки інформаційного суспільства та homo virtualis” – стаття, яка розкриває філософські аспекти взаємодії людини із технологіями та віртуальною реальністю.

📘 “Дуальна освіта у фахових коледжах – як одна із форм забезпечення якісного освітнього процесу” – матеріал, що аналізує роль дуальної освіти у формуванні кваліфікованих кадрів для сучасного ринку праці.

📘 “Роль стейкхолдерів у системі забезпечення якості освіти” – стаття, присвячена вивченню впливу зацікавлених сторін на процес забезпечення якості освіти.

📘 “Можливості, виклики та перспективи використання штучного інтелекту в освітньому процесі” – матеріал, який розглядає потенціал штучного інтелекту у покращенні освітнього процесу та вирішенні актуальних завдань.

📘 “Розвиток цифрової компетентності викладачів в епоху штучного інтелекту” – стаття, що присвячена підвищенню цифрової грамотності та адаптації викладацького складу до вимог сучасності.

Не пропустіть можливість ознайомитися з цими цікавими матеріалами! Журнал “Фахова передвища освіта” №1, 2024 вже доступний для завантаження за посиланням . Дякуємо, що ви з нами, наші дорогі колеги! Очікуємо матеріали до наступного номеру журналу. Бережіть себе!

Завантажити!

2 коментаря

Залишити відповідь