Меню Закрити
222 переглядів

Пропонуємо у вільному доступі черговий номер навчально-методичного журналу «Фахова передвища освіта» №2, 2024!

На шпальтах цього випуску ви знайдете багато актуальної та корисної інформації, зокрема:

– Підведення результатів конкурсу «Педагогічний Оскар-2024» – дізнайтеся про переможців та їхні інноваційні педагогічні проєкти.

– Перспективи розвитку фахової передвищої освіти та спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» в Україні – аналіз тенденцій та прогнози на майбутнє.

– Роль інформаційно-цифрових технологій в освіті** – як сучасні технології змінюють освітній процес і сприяють ефективному навчанню.

– Короткострокове навчання як вид професійного зростання – чому цей формат стає дедалі популярнішим і як він сприяє якісній освіті.

– Атестація педпрацівників: рекомендації щодо вивчення досвіду професійної діяльності – практичні поради та методики для успішної атестації.

– Проблеми адаптація студентів нового набору – матеріали, присвячені ефективним методам інтеграції нових студентів в освітній процес.

І це лише частина цікавих та корисних матеріалів для вашого професійного розвитку! Не пропустіть можливість бути в курсі останніх новин та тенденцій у сфері фахової передвищої освіти.

Чекаємо вас на сторінках нашого журналу!

Залишити відповідь