Меню Закрити
60 переглядів

НОВИНКА!!! ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК «МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ»

В електронному підручнику висвітлено призначення та класифікацію машин і обладнання різних типів харчових перербних підприємств, основні технологічні вимоги до конструкції обладнання. Описано будову та принцип роботи машин і апаратів, дано їх коротку технічну характеристику, розкрито особливості технологічних ліній переробних підприємств та технічні вимоги до них, наведено методику визначення продуктивності машин і обладнання.

Теоретичні відомості електронного підручника містять інтегровані матеріали для кращого засвоєння технічного матеріалу, а саме: анімації, рисунки, фотографії, таблиці, схеми та відео фрагменти.

У кожній темі наведено контрольні питання з активними гіперпосиланнями на відповідний матеріал теоретичних відомостей, що дає можливість студентам самостійно перевірити рівень засвоєння знань.

Електронний підручник може бути використаний студентами і викладачами закладів при підготовці фахівців зі спеціальності 208 «Агроінженерія» у закладах фахової передвищої освіти.

Електронний підручник доступний для перегляду у Медіатеці електронних засобів навчання, категорія «Електронні підручники і посібники», розділ «208 Агроінженерія».

Залишити відповідь