Меню Закрити

Пропонуємо у ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ черговий номер навчально-методичного журналу «Фахова передвища освіта»

Навчально-методичний журнал «Фахова передвища освіта» – єдине в Україні педагогічне видання для закладів фахової передвищої освіти. Двадцять років журнал супроводжує керівників і викладачів, забезпечує відкритість та доступність процесів, що відбуваються у сфері освіти, сприяє діалогу між державою та всіма учасниками освітнього процесу, залучає  їх до модернізаційних та інноваційних процесів.

Пропонуємо черговий номер видання. До вашої уваги матеріал «Фахова передвища освіта. Гармонізація ринку освітянських послуг та ринку праці», автори Тетяна Іщенко, канд. пед. наук, професор, директор,  Микола Хоменко, канд. пед. наук, заступник директора, Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Володимир Зелений, канд. іст. наук, координатор сектора фахової передвищої освіти, В.о.директора ВСП «Верхньодніпровський фаховий коледж Дніпровського ДАЕУ».

Крім цього матеріалу на 180 сторінках номеру кожен викладач знайде інформацію, яка буде корисна у професійній діяльності.

Враховуючи ключове мобілізаційне завдання освітньої галузі в умовах воєнного стану – забезпечення якості освіти, навчально-методичний журнал «Фахова передвища освіта» розміщено на електронних інформаційно-освітніх ресурсах Науково-методичного центру ВФПО https://nmc-vfpo.com та https://nmcbook.com.ua   у вільному доступі.

Завантажити матеріали можна за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert