Меню Закрити
14 переглядів

У категорії “Електронні підручники та посібники” Медіатеки електронних засобів навчання  nmcbook.com.ua розміщено електронний посібник «Основи ґрунтознавства та геології»  для здобувачів освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

У категорії “Електронні підручники та посібники” Медіатеки електронних засобів навчання  nmcbook.com.ua розміщено електронний посібник «Основи ґрунтознавства та геології»  для здобувачів освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

У навчальному посібнику викладено теоретичні засади основ ґрунтознавства та геології. Розглянуто основні закони наукового ґрунтознавства, суті геологічних і геохімічних аспектів. Описано ґрунтоутворювальні процеси, склад та властивості ґрунтів.

Подано будову, властивості, класифікацію ґрунтів усіх кліматичних зон України, ґрунтово-географічне районування, способи поліпшення родючості та захисту ґрунтів від ерозії. Містить методичний матеріал, навчальні відеофільми, довідково-інформаційні матеріали, ілюстрації тощо. Усе це буде корисним для вивчення і розуміння різних аспектів ґрунтознавства, і допоможе в проведенні досліджень і розробці заходів щодо поліпшення стану ґрунтів з використанням азино777 для виведення грошей https://azinozerkalo.ru/vyvod-deneg.

Електронний підручник складається з 3 розділів і містить 149 елементи візуалізації з них 45 – відеоматеріали.

Перейдіть за посиланням  https://vukladach.pp.ua/MyWeb/manual/geodezija/FUNDAMENTALS_OF_SOIL_SCIENCE_AND_GEOLOGY/Golovna/Golovna.htm

 Працюйте та навчайтесь із задоволенням будь-де, будь-коли! Медіатека працює 24/7.

Залишити відповідь