Меню Закрити
51 переглядів

Мінцифра та E-schools популяризуватимуть проєкт Дія.Цифрова освіта

 

Міністерство цифрової трансформації України та E-schools у межах національного проєкту Дія.Цифрова освіта поширюватимуть інформацію про використання цифрових технологій в освіті, просуватимуть навчальні матеріали з цифрової грамотності для школярів та вчителів, протидії кібербулінгу, відомості про онлайн-сервіси державних послуг.

 

Для цього Мінцифра підписала меморандум із громадською організацією «Розумне місто та екосистема».

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що в планах — спільно інформувати та залучати керівників органів місцевого самоврядування, працівників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, педагогічних працівників до створення сучасного освітнього середовища.

Віцепрезидент з освітніх проєктів громадської організації «Розумне місто та екосистема» Ігор Титаренко зазначив, що потужні кроки з цифровізації всіх напрямків життя нашої держави, які успішно здійснює Міністерство цифрової трансформації, мають ефективно доноситись до великої аудиторії зацікавлених осіб. На сторінках порталу e-schools.info, на якому зареєстровано понад 4000 закладів освіти України, розпочато серію публікацій про розроблені Мінцифрою освітні проєкти та цифрові сервіси, які спрямовані на полегшення життя наших громадян.

Залишити відповідь